Bazénová chemie a příslušenství

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

AQUABELA KOMBI tablety 1 kg

Organické chlorové tablety určené pro průběžnou účinnou desinfekci bazénové vody, pro vločkování nečistot a likvidaci řas. 

329 Kč Cena od:

AQUABELA KOMBI MINI tablety 1 kg

Organické chlorové minitablety určené pro průběžnou účinnou desinfekci bazénové vody, pro vločkování nečistot a likvidaci řas. 

329 Kč Cena od:

AQUABELA MAXI tablety 1 kg

Pomalu, ale beze zbytku rozpustné organické chlorové tablety jsou určeny pro průběžnou účinnou desinfekci bazénové vody.

313 Kč Cena od:

AQUABELA MINI tablety 1 kg

Pomalu, ale beze zbytku rozpustné organické chlorové minitablety jsou určeny pro průběžnou účinnou desinfekci bazénové vody.

287 Kč Cena od:

AQUABELA Chlor ŠOK 1 kg

Je určen pro okamžitou šokovou desinfekci bazénové vody nebo desinfekci filtrační náplně či bazénových potrubních rozvodů.

287 Kč Cena od:

AQUABELA Chlor ŠOK 5 kg

Je určen pro okamžitou šokovou desinfekci bazénové vody nebo desinfekci filtrační náplně či bazénových potrubních rozvodů.

1 240 Kč Cena od:

AQUABELA Stabilizátor chloru 1 kg

Granulátový přípravek určený ke stabilizaci volného chloru.

284 Kč Cena od:

AQUABELA Stabilizátor tvrdosti 1 kg

Přípravek slouží ke stabilizaci tvrdosti vody, zabrání vzniku minerálních zákalů (zabarvení) a tvorbě usazenin na stěnách, dně a na plochách v okolí bazénu.

207 Kč Cena od:

AQUABELA MODRÝ odstraňovač řas 1 l

Velmi účinný přípravek je vhodný zejména na již narostlé řasy, které zahubí a dále zabraňuje jejich dalšímu růstu a množení.

195 Kč Cena od:

AQUABELA Tekutý vločkovač a zjiskřovač 1 l

Universální přípravek vhodný pro všechny privátní bazény je určen pro vločkování jemných částeček nečistot tvořících neodfiltrovatelnou suspenzi – zákal vody.

131 Kč Cena od: