ROKOLAZUR NATUR THIX 0,75l

Lazura Rokolazur Natur Thix je bezaromátový lazurovací prostředek v nestékavém provedení na bázi modifikované alkydové pryskyřice, speciálních olejů,anorganických,případně organických mikrojemných pigmentů a alifatických uhlovodíků.

  • Cena vč. DPH:150 Kč
  • Cena bez DPH:124 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

ROKOLAZUR NATUR THIX 0,75l

Rokolazur Natur Thix slouží k ochraně všech druhů dřeva a jeho estetickému zhodnocení v exteriéru i interiéru. Neobsahuje škodlivé aromáty a může se proto aplikovat zejména v interiéru bez doprovodného škodlivého zápachu, který je obvyklý u jiných lazur. Je vyroben v nestékavém-thixotropním („ gelovitém “) provedení, které zabraňuje nepříjemnému stékání a úkapům lazury ze štětce při natírání a současně zabraňuje výrobku v sedimentaci a není pak nutné pracné rozmíchávání před aplikací. Je lehce zpracovatelný, opět odpadá nepříjemné stékání lazury na svislých plochách a následná nestejnoměrnost sytosti odstínu v ploše, hotový nátěr je prodyšný a elastický. Trvale chrání dřevo proti povětrnosti a UV záření a zachovává přirozenou kresbu dřeva Typické aplikace: dřevěné domy,dřevěné stropy,okna,dveře,ploty,šindele,okenice,atd

 

Vydatnost: 7-11 m2/l při jednom nátěru 

 

Zpracování: Před aplikací stačí zavřenou plechovku lehce v rukou protřepat. Nanáší se štětcem neředěný. V interiéru se nanáší ve dvou, v exteriéru ve třech vrstvách . Interval pro přetírání jednotlivých vrstev je cca 12 hod. Jednotlivé nátěry jsou nelepivé za 4-5 hod. Pro dosažení hladkého povrchu doporučujeme po zaschnutí prvního nátěru ( cca po 12 hod, ) provést přebroušení povrchu jemným smirkovým plátnem a odstranit „zvedlé“ vlákna. Renovační nátěr zešedlých a zvětralých starých nátěrů: Nesoudržný nátěr odstraňte.Podklad obruste a očištěte. Obnažené plochy ve vnějším prostředí napusťte napouštědlem Rokobiostop a přetřete 1-2 Rokolazur Natur Thix.